Buradasınız

MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILARIMIZA YÖNELİK 7143 SAYILI YAPILANDIRMA KANUNU HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILARIMIZA YÖNELİK 7143 SAYILI YAPILANDIRMA KANUNU HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

18.05.2018 Tarihinde yayımlanarak yürürlüğe giren “Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7143 Sayılı Kanun” hakkında müdür ve müdür yardımcılarımıza yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlenmiştir.

Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Halil TEKİN ve Grup Müdürlerimizin de katılım gösterdiği toplantıda; Mükelleflerimize pek çok konuda kolaylık sağlayan ve büyük avantajlar sunan 7143 Sayılı Yapılandırma Kanununa yönelik bilgilendirme, Gelir İdaresi Grup Müdürümüz Sayın Arif ÖZEFE’nin sunumlarıyla gerçekleşmiştir.

Ayrıca toplantıda; söz konusu Kanunun kamuoyunda büyük ilgi görmesi nedeniyle oluşabilecek aksaklıkların önlenmesi ve Kanundan yararlanmak üzere Başkanlığımızı ziyaret eden mükelleflerimize en iyi koşullarda hizmet verilebilmesi amacıyla Başkanlığımızca yapılacak çalışmalar ile alınması gereken tedbirler üzerinde konuşulmuş ve birim amirleri ile görüş alışverişinde bulunularak çözüm önerileri değerlendirilmiştir.

Yaklaşık iki saat süren toplantı katılımcılardan gelen soruların Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Halil TEKİN ve Gelir İdaresi Grup Müdürümüz Sayın Arif ÖZEFE tarafından cevaplandırılmasıyla sona ermiştir.