Buradasınız

ESNAF VE SANATKARLARA 7020 SAYILI YAPILANDIRMA YASASI TANITILDI

ESNAF VE SANATKARLARA 7020 SAYILI YAPILANDIRMA YASASI TANITILDI

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği üyelerine yönelik 7020 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun Hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği  toplantı salonunda 22.06.2017 tarihinde Vergi Dairesi Başkanımız Sayın Halil TEKİN’, SGK İl Müdürü Sayın Mehmet UZUN ve Gelir İdaresi Grup Müdürümüz Arif ÖZEFE’nin katılımlarıyla gerçekleşen toplantıya, Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sn. Ömer KÜSBEOĞLU, Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri ve Birliğe bağlı oda yöneticileri katılım gösterdi.

Yeni Yapılandırma Kanunu hakkında katılımcıların bilgilendirilerek, sorularının cevaplandırıldığı ve yaklaşık bir  saat süren toplantı, Vergi Dairesi Başkanımız Halil TEKİN tarafından Birlik Başkanı Sayın Ömer KÜSBEOĞLU’na 6736 Sayılı Yapılandırma Kanunu hakkında mükelleflerin bilgilendirilmesi ve tanıtılması sürecinde göstermiş oldukları işbirliği ve desteklerden dolayı hazırlanan “Teşekkür Belgesi” ’nin takdimi ile sona erdi.